حوله‌ تبلیغاتی
امروزه با توجه به روش‌های مدرن تبلیغاتی و رقابتی که میان برند‌های تجاری وجود دارد؛ تبلیغات یک امر مهم برای بهتر دیده شدن می‌باشد. از این رو این سؤال مطرح می‌شود که کدام یک از هدایای تبلیغاتی برای امر تبلیغات مؤثر است؟
یکی از پیشنهادات ما استفاده از حوله تبلیغاتی با طرح و یا لوگوی برند شرکت شما است، حوله‌های تبلیغاتی یکی از هدایایی است که از زمان تولید آن تا مدت زیادی دوام داشته و زمان زیادی استفاده و دیده می‌شود.
یکی از مزایای تولید و استفاده از حوله تبلیغاتی این است که مانند خودکار تبلیغاتی، ساک دستی و یا انواع سالنامه و تقویم رومیزی که بعد از گذشت مدتی بلا استفاده نمی‌شوند؛ و ماندگاری بالایی دارند. البته این ماندگاری به جنس حوله نیز هم بستگی دارد.
حوله یک هدیه تبلیغاتی کاربردی است؛ که برای تمامی عموم مردم در تمامی سنین و جایگاه‌های اجتماعی کاربرد دارد. بنابراین می‌توان گفت که حوله تبلیغاتی می‌تواند یک جایگزین مناسبی برای هدایای تبلیغاتی دیگری باشد.
عوامل مؤثر در قیمت حوله تبلیغاتی:
از عوامل مؤثری که بر قیمت حوله‌های تبلیغاتی مؤثرند می‌توان اینطور بیان کرد؛ که هرچه حوله رنگ تیره‌ تری داشته باشد هزینه بالاتری نیز دارد، واگر وزن کمتری داشته باشند؛ قیمت کمتری نیز دارند. همچنین نوع نخ استفاده شده در حوله نیز حائز اهمیت است. از این رو حوله‌های چینی که در مساحت‌های مشخص و در قیمت‌های پایین تولید می‌شوند؛ از ویژگی‌های مناسبی برای تبلیغات برخوردارند. هرچه این حوله‌های تبلیغاتی وزن کمتری داشته باشند؛ به این معناست که قیمت پایین‌تری نیز دارند؛ و به مرتب قدرت آبگیری آن نیز کاهش می‌ابد. البته در مورد این مسائل می‌توان گفت میزان آبگیری به نوع نخ و روش ریسندگی آن‌ها نیز بستگی دارد.
چاپ برروی حوله‌های تبلیغاتی نوع های مختلف و متعددی دارند.
گلدوزی حوله تبلیغاتی:
در این مدل طرح و یا لوگوی مجموعه برروی حوله گلدوزی می‌شود. از مزیت‌های گلدوزی برروی حوله می‌توانیم بگوییم که محدودیت رنگ نداریم و دستمان برای استفاده از انواع نخ‌های رنگی باز است.
چاپ حوله تبلیغاتی:
در چاپ اینگونه از حوله‌های تبلیغاتی طرح و یا لوگوی مورد نظر ما برروی حوله چاپ سیلک می‌شود. از این رو باید حوله مورد نظر ما رنگ سفید باشد.
انواع حوله‌های تبلیغاتی:
حوله باشگاهی و حوله ورزشی: این نوع از حوله‌های تبلیغاتی به سفارش مجموعه‌ها و یا باشگاه‌های تبلیغاتی طراحی و تولید می‌شوند؛ که می‌توانند به صورت تن پوش و یا حوله دستی باشند. این نوع حوله‌ها به دلیل اینکه بو نمی‌گیرند و زود خراب نمی‌شوند جزء بهترین حوله‌های تبلیغاتی به شمار می‌آیند و به صورت نانو و یا آنتی باکتریال تهیه و تولید می‌شوند.
حوله هتلی تبلیغاتی: اینگونه حوله‌های تبلیغاتی همانطور که از نامشان پیداست توسط هتل‌ها سفارش داده می‌شوند و در هتل‌ها بسیار پر کاربرد و پرمصرف می‌باشند، اینگونه حوله‌های تبلیغاتی باید تمیز و شیک باشند و پرزدهی نداشته باشند؛ چرا که نظافت و سلیقه‌ی هتل را نشان می‌دهند. همچنین می‌توان طرح و یا لوگو هتل را برروی حوله چاپ و یا گلدوزی کرد.
منبع: امیر پرینت