پلاک مولتی استایل
پلاک‌های مولتی استایل از چند لایه پلاستیک تشکیل شده است، که لایه پلاستیکی روی آن ظاهری فلزی با رنگ نقره‌ای یا طلایی دارند؛ که هنگام حک لوگو توسط لیزر سوخته می‌شوند؛ و قسمتی از پلاستیک نمایان می‌شود. از این جهت نمونه فلزی جلوه قشنگ‌تری دارد. با این حال قیمت کمتر مولتی استایل پلاستیکی نسبت به استیل، آن را به گزینه‌ی مناسب‌تری برای برخی سررسید‌ها تبدیل کرده است.
تنوع پلاک های مولتی استایل:
این پلاک‌ها معمولاً از رنگ‌های نقره‌ای یا طلایی ساخته می‌شوند. از آنجایی که برش این پلاک‌ها معمولاً با استفاده از لیزر، حکاکی و برش داده می‌شوند از این نظر محدودیتی برای شکل آن وجود ندارد. ولی معمولاً پلاک‌های مولتی استایلی که بر روی سرسید ها و سالنامه ها قرار می گیرند؛ به شکل مربع یا مستطیل ساخته می‌شوند.
کیفیت پلاک مولتی استایل:
کیفیت پلاک‌های مولتی استایل وابسته به کیفیت حک لیزر روی آن ها نیز است. اگر دستگاه مولتی استایل بی‌کیفیت لیزر کند، و یا دقت یا زمان مناسب را به این امر اختصاص ندهد؛ کار نهایی بی‌کیفیت خواهد بود.
محاسبه قیمت پلاک مولتی استایل:
قیمت پلاک‌های مولتی استایل قبل از حک شدن طرحی بر روی آن و در حالت کلی بازمیگردد به مساحت و کیفیت ورق استفاده شده. زمان مورد نیاز برای لیزر لوگو نیز بر روی قیمت‌گذاری تأثیر دارد. هر چه پلاک شما بزرگتر باشد و طرح قابل حک نیز بزرگ‌تر باشد قیمت آن نیز به مراتب بیشتر خواهد بود.
استفاده از پلاک‌های مولتی استایل بر روی سررسید‌های از پیش تولید شده یکی از راه‌های بسیار مقرون به صرفه برای تبلیغات مجموعه‌ی شماست. چرا که هزینه‌های تولید سررسید اختصاصی را کنار گذاشته‌اید و در عین حال سالنامه‌ ای با نام و برند خود به مخاطبینتان اریه کرده‌اید.
منبع: امیر پرینت