دستمال کاغذی تبلیغاتی
در بین هدایای تبلیغاتی دستمال کاغذی ها محصولی نو و جدید هستند. دستمال کاغذی‌ها امروزه یک وسیله بهداشتی می‌باشند و در تمامی اماکن نظیر اداره‌ها و خانه‌ها و... کاربرد دارند، شما می‌توانید از این امر برای تبلیغات خود استفاده کنید.
همانطور که گفته شد شما می‌توانید بر اساس هزینه‌ای که می‌توانید به این قسمت تبلیغات خود اختصاص دهید و نوع کسب و کار خود برای تبلیغ، لوگو مجموعه، ادرس سایت و یا نشانی خود را برروی دستمال کاغذی چاپ کنید. اگر رنگ سازمانی خاصی دارید می‌توانید با استفاده از آن در طراحی جعبه، ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطبانتان ایجاد کنید.
چرا دستمال کاغذی تبلیغاتی حائز اهمیت است؟
دستمال کاغذی‌های تبلیغاتی به منظور جذب مشتری و افزایش فروش برای یک مجموعه استفاده می‌شود. از این رو استفاده از دستمال کاغدی‌های با کیفیت با وجو د طرح و برند شما بر روی آن‌ها باعث می‌شود، در کار خود هویت شاخصی داشته باشید.
دستمال کاغذی‌ها بسیار کاربردی هستند، و می‌توانند برای امر تبلیغات نیز استفاده شوند. از این رو بهتر است برای برخی از شغل‌ها و یا خانه‌ها از این نوع دستمال‌های تبلیغاتی استفاده شوند. همچنین دستمال کاغذی‌ها برعکس بسیاری از تبلیغات دیگر که یک بار امکان تبلیغ دارند ماندگاری بسیار بالایی دارند و هر باری که شخصی از این دستمال‌ها استفاده می‌کند تبلیغ مجموعه شما را مشاهده می‌کند. دستمال کاغذی‌ها برای تمامی عموم بسیار کاربردی بوده و هدیه دادن آن برای همه باعث می‌شود که برند و شرکت شما در ذهن مخاطبان باقی بماند.
قیمت دستمال کاغذی‌های تبلیغاتی:
قیمت دستمال‌های تبلیغاتی براساس تعداد برگ و همچنین تیراژ کار تعیین می‌شود. همچنین نوع برگ استفاده شده و کیفیت آن در دستمال کاغذی بسیار اهمیت دارد. امروزه قرار‌گیری تبلیغ مجموعه‌ها برروی دستمال کاغذی بسیار باب شده است، و در افزایش فروش آن‌ها نیز بسیار تأثیر‌گذار عمل کرده است.
مراحل چاپ لوگو برروی دستمال کاغذی:
امروزه چاپ و طراحی لوگو برروی دستمال کاغذی روش‌های بسیار متنوعی دارد. از این رو به هر اندازه چاپ چشم نواز‌تر باشد افرادی که از محصول احساس رضایت می‌کنند، بیشتر است و بدین سبب تبلیغ شما نیز اثر بخش‌تر است. یکی از راه های مقرون به صرفه برای این کار درج لگو به تنهایی، بر روی جعبه های از پیش آماده شده است. 
مزایای چاپ لوگو برروی دستمال کاغذی:
همانطور که مشخص است دستمال کاغذی‌ها به دلیل یک بار قابل استفاده بودن و همینطور بهداشتی بودن و قیمت ارزان بسیار پر کاربرد هستند. بنابراین وجود طرح‌ها و لوگو‌های متنوع برروی دستمال کاغذی به منظور تبلیغات و افزایش فروش بسیار کمک کنده است. همینطور استفاده از طرح‌های خاص به منظور استفاده‌های خاصی که در انواع مکان‌های مختلف از دستمال کاغذی می‌شود بی‌تأثیر نیست برای مثال استفاده از طرح‌های سلطنتی و یا رنگ‌های نقره‌ای، طلایی و... در تالار‌های عروسی مناسب‌تر است؛ ویا استفاده از طرح‌های رسمی در اداره جات بیشتر توصیه می‌شود. بنابراین می‌توان گفت چاپ لوگو برروی دستمال کاغذی تبلیغاتی بسیار دارای اهمیت بوده و باید توسط افراد متخصص و خلاق انجام شوند.
نکات مهم در جهت تهیه و تولید دستمال کاغذی تبلیغاتی:
افرادی که به دنبال چاپ لوگو و یا طراحی و تولید دستمال‌های کاغذی تبلیغاتی هستند، باید توجه داشته باشند که باید از عنصر خلاقیت به خوبی استفاده کنند. زیرا خلاقیت شما با میزان دیده شدن و فروش شما رابطه مستقیمی دارد، و همینطور نسبت سایز به وزن و گرماژ مقوای به کار رفته در جعبه دستمال کاغذی نیز اهمیت دارد.
منبع: امیر پرینت