021-66760913
طراحی لیبل
امروزه طراحی لیبل یک امر مهم و تبلیغی سریع برای محصول می‌باشد. اگر لیبلی طرح و نقش زیبایی داشته باشد، باعث جذابیت و ماندگاری بهتری در ذهن مشتری می‌شود و نام تجاریتان به اسمی ماندگارتر تبدیل می‌شود. حتی اگر محصول شما برای مشتری مفید هم باشد، برای رقابت فروش بین محصول‌های دیگر کافی نیست و شما باید به این فکر باشید که علاوه بر راضی نگه داشتن مشتری‌های قدیمی، مشتری‌های جدید نیز جذب کنید. بنابراین باید به قسمت فروش و بازاریابی توجه خاصی داشته باشید.
اولین نکته حائز اهمیت برای شروع این است که لیبل شما باید توسط یک طراح متخصص طراحی شود. زیرا برای رشد و پیشبرد کار شما اهمیت بسزایی دارد و به شما کمک می‌کند در میان رقبا شناخته بشوید و از آن‌ها پیشی بگیرید. اگر لوگوی شما جذاب و منحصر به فرد باشد می‌تواند بر تصمیم خرید مشتری تأثیر بسزایی گذارد.
طراحی لیبل برای یک کالا تصویر و یک هویت برای اجناس می‌سازد و همچنین می‌تواند یک ابزار و یا یک وسیله مهم در جهت بازاریابی و فروش کالا باشد بنابراین با وجود یک لوگوی منحصر به فرد می‌توان باعث خرید ناگهانی و در ادامه آن باعث تکرار خرید و نوعی وفاداری مشتری خواهد شد.منبع: امیر پرینت